O nas

La Divine to kameralny i klimatyczny salon kosmetologii, oferujący profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Z największą starannością, profesjonalizmem i przy użyciu optymalnie dobranych metod dbamy o wygląd i zadowolenie każdego naszego Klienta.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, dzięki którym w nieinwazyjny, lecz efektywny sposób można zadbać czy udoskonalić twarz i ciało.

Bardzo zależy nam by sprostać oczekiwaniom wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego wciąż wzbogacamy naszą ofertę o zabiegi oparte na najnowocześniejszej technologii z zakresu kosmetyki i kosmetologii estetycznej.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, każda wizyta jest poprzedzona szczegółowymi, nieodpłatnymi konsultacjami, które pozwalają ustalić potrzeby i oczekiwania Klienta oraz dobrać optymalny zabieg czy zindywidualizowany pakiet zabiegów.

Pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem produktów i urządzeń najwyższej jakości, a wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych pracowników.

Przyjdź do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. A później wycisz, zrelaksuj i pozwól nam zadbać o Ciebie.

Serdecznie zapraszamy!